: 930
1397.09.24 @ 7:57


مدیر مرکز «مدینه النبی (ص)» شیراز بیان کرد: هدف مرکز «مدینه النبی (ص)» تربیت مدیران آینده انقلاب است

اسلامی گفت: ما نخبه های جهانی و رتبه های برتر کنکور را در مرکز «مدینه النبی (ص)» داریم و هدف گذاری ما تربیت مدیران آینده انقلاب در سطح کلان است.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حسین اسلامی» امشب (پنجشنبه ۲۲ آذر) در جشن جوانان مسجدی و بزرگترین اردوی کشوری دانش آموزی با ارائه گزارشی از برنامه های اردوگاه های دانش آموزی «مدینه النبی (ص)»، گفت: این قرارگاه به مدت ۱۱ سال در مقاطع سنی مختلفی بر مبنای تأکیدات مقام معظم رهبری بر تربیت در حال فعالیت است.

 مدیر مرکز «مدینه النبی (ص)» شیراز افزود: پنج هزار دانش آموز در ۱۵ مدرسه با ۵۰۰ مربی در حال تربیت در بخش های مختلف هستند، که این مرکز بیشترین فعالیت را در بحث تربیت مربی در سال گذشته انجام دادیم.

 وی با بیان اینکه در تابستان گذشته میانگین هفته ای یک اردو در شیراز برگزار شده، تصریح کرد: برگزاری جلسات هفتگی به صورت حلقه های معرفتی در رده های سنی مختلف در مجموعه ها هم به شکل مستمر برگزار می شود.

 اسلامی افزود: مجموعه از ساعت هفت صبح تا ۱۲ شب در حال ارائه خدمات است و بیشترین اعضای قرارگاه عضو پایگاه مقاومت بسیج این مجموعه هم هستند و در همین راستا طرح تربیت محمدی را در ۱۵ مدرسه پیگیری و اجرا می کنیم.

 مدیر مرکز «مدینه النبی (ص)» شیراز با بیان اینکه این برنامه ها همزمان برای دختران و پسران اجرا می شود، اظهار کرد: ما نخبه های جهانی و رتبه های برتر کنکور را در مرکز «مدینه النبی (ص)» داریم و هدف گذاری ما تربیت مدیران آینده انقلاب در سطح کلان است.