1398/04/06
13:03


ثبت نام کلاس های تابستانه کانون «منتظران نور» جهرم تا فردا ادامه دارد

مسئول کانون فرهنگی و هنری «منتظران نور» مسجد جامع جهرم عنوان کرد: ثبت نام کلاس های تابستانه کانون «منتظران نور» جهرم تا فردا ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل ازخبرگزاری شبستان فارس، «رضا نیکجو» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: هرساله با شروع فصل تابستان کانون فرهنگی و هنری «منتظران نور» با همکاری پایگاه مقاومت «کربلا» طرح غنی سازی اوقات فراغت را برای تمامی گروه های سنی اجرا می کند که کلاس های آموزشی متناسب با علاقه اعضای کانون انتخاب و برنامه ریزی می شود.

فرمانده پایگاه مقاومت «کربلا» افزود: ثبت نام تا هفتم تیر، در دفتر کانون مستقر در مسجد جامع جهرم انجام می شود و از جمله کلاس های تابستانه می توان به قرآن و احکام، کلاس های تقویتی، امداد و نجات، هلال احمر، آموزش نظامی، سرود و نمایش اشاره کرد.

مسئول کانون فرهنگی و هنری «منتظران نور» مسجد جامع جهرم از برگزاری اردو های درون شهری و برون شهری و نیز اردوی زیارتی مشهد مقدس خبر داد و تاکید کرد: کلاس های ورزشی در رشته های رزمی، شنا، تنیس روی میز، والیبال، فوتسال، فوتبال دستی، انواع مسابقات رایانه ای و پینت بال نیز برنامه ریزی شده است.

نیکجو خاطرنشان کرد: در برنامه ها سعی شده است تا فضایی شاد و مفرح برای نوجوانان و جوانان فراهم شود و برخی کلاس ها با اقامه نماز مغرب و عشا هم همراه شده است.