1398/04/11
15:20


مدیر کانون فرهنگی و هنری «اباصالح المهدی (عج)» شیراز عنوان کرد:برنامه های تابستانه در رده های سنی مختلف از ابتدای تیرماه آغاز شده است

ده بزرگی با بیان اینکه برنامه های تابستانه در رده های سنی مختلف از ابتدای تیرماه آغاز شده است، گفت: آموزش معنویت توام با شادی در برنامه ریزی فعالیت ها درنظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان فارس،«علی ده بزرگی» با تشریح برنامه های اوقات فراغت کانون، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: برنامه های تابستانه با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در رده های سنی مختلف از ابتدای تیرماه آغاز شده است که شعار «تهذیب، تحصیل و ورزش» را سرلوحه برنامه ها و فعالیت ها قرار داده ایم.

 مدیر کانون فرهنگی و هنری «اباصالح المهدی (عج)» شیراز ضمن اعلام برنامه ها، افزود: در رشته علمی و آموزشی کلاس های حفظ و قرائت قرآن، احکام، اذان، اقامه، اخلاق و آموزش های نظامی و سلاح شناسی در نظر گرفته شده است.

 وی از برگزاری کلاس های آموزش سرود و تئاتر در مسجد خبر داد و خاطرنشان کرد: رشته های ورزشی فوتبال، تیراندازی، شنا، پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت و دوچرخه سواری بنا بر علاقه مخاطبان و اعضای کانون در برنامه های اوقات فراغت تابستان گنجانده شده است.

 فعال فرهنگی مسجد «الزینب (س)» شیراز افزود: اردو های یک و 2 روزه داخل استان و هفت روزه مشهد مقدس، زیارت اماکن مقدسه، بازدید از اماکن تاریخی و ورزشی نظیر لونا پارک، سینما و بازی های رایانه ای نیز در تابستان به اجرا درخواهد آمد.

 وی با بیان اینکه علاقمندان با پرداخت مبلغ 250 هزار ريال می توانند از عضویت یکساله با بیمه کانون اباصالح المهدی (عج) شیراز استفاده کنند، یادآور شد: در پیش بینی و برنامه ریزی فعالیت ها سعی شده است که آموزش معنویت توام با شادی برای به ویژه نوجوانان و کودکان درنظر گرفته شود.