1398/04/11
15:23


برگزاری کارگاه آموزشی فرزندپروری برای مادران در کانون «الغدیر» روستای «فاروق» شهرستان مرودشت

 

خانم زارع از برگزاری کارگاه آموزشی فرزندپروری برای مادران در کانون «الغدیر» روستای «فاروق» شهرستان مرودشت خبر داد و گفت: این کارگاه با همکاری اورژانس اجتماعی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان فارس، «مریم زارع»، به گزارش خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: در راستای اجرای برنامه های ویژه هفته مبارزه با مواد مخدر کانون فرهنگی و هنری «الغدیر» با همکاری اورژانس اجتماعی شهرستان مرودشت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی فرزند پروری  ویژه مادران در مجتمع بهزیستی روستای فاروق کرد.

 مدیر کانون فرهنگی و هنری «الغدیر» مسجد «حضرت علی (ع)» روستای «فاروق» شهرستان مرودشت با اشاره به اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی، افزود: این کارگاه آموزشی با هدف توانمندی مادران در امر تربیت جنسی، مدیریت اضطراب، آسیب شناسی کودکان و نوجوانان سه تا 12 سال برپا شد که مورد استقبال نیز قرار گرفت.

 وی با بیان اینکه تدریس این کارگاه آموزشی بر عهده دکتر نجمه اکرمی، روانشناس، مسئول و کارشناس اورژانس اجتماعی مرودشت بود، خاطرنشان کرد: آموزش مهارت ها، آسیب ها و خودآگاهی مادران از برنامه های کانون در راستای تقویت و افزایش سطح علمی مادران اعضای کانون است که با همکاری اورژانس اجتماعی شهرستان و پایگاه CBR توانبخشی دنبال می شود.

 این مددکار اجتماعی یادآور شد: کانون «الغدیر» در نظر دارد در راستای برنامه های ویژه بانوان و مادران با همکاری اورژانس اجتماعی مرودشت و پیرو کارگاه های پیشین در امر آسیب شناسی، دوره های مهارت هاي زندگی را نیز در مسجد برگزار کند.

 این فعال فرهنگی روستای فاروق مرودشت برای برگزاری کارگاه آموزشی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستا های همجوار اعلام آمادگی کرد.