1398/05/28
9:55


برنامه های کانون «شهدای مسجد عظیمی» شیراز در دهه ولایت

مسئول کانون فرهنگی و هنری‌ «شهدای مسجد عظیمی»‌ شیراز خبر داد: برنامه های کانون «شهدای مسجد عظیمی» شیراز در دهه ولایت

به گزارش روابط عمومی ستادهماهنگی کانون های مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان،«محمد صادق ترابیان» ضمن تشریح برنامه های دهه امامت و ولایت به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: برنامه های متنوعی در قالب های مختلف با همکاری هیئت امناء، کانون فرهنگی و هنری‌ «شهدای مسجد عظیمی» و پایگاه مقاومت بسیج برای این ایام پیش بینی شده که در حال برگزاری است.
 

مسئول کانون فرهنگی و هنری‌ «شهدای مسجد عظیمی»‌ شیراز ادامه داد: مشاوره خانواده قبل و بعد از ازدواج با حضکر اساتید حوزه و دانشگاه، ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی، مشاوره حقوقی رایگان توسط مشاوران برتر حقوقی شیراز و حجامت ویژه برادران از برنامه هاست.

 وی با اشاره به اجرای برنامه های ورزشی، خاطرنشان کرد: والیبال دورهمی در پارک آزادی شیراز، خانه بازی کودک و کوهنوردی خانوادگی برای ایام دهه ولایت و امامت درنظر گرفته شده است.

 
ترابیان همچنین دیدار با خانواده شهید کسایی که ولادت و شهادت این شهید در روز عید غدیر بوده است را از برنامه های کانون عنوان کرد و گفت: جشن بزرگ عید عدیر نیز با حضور اعضای کانون فرهنگی و هنری و پایگاه بسیج در یکی از باغ های شیراز و مسجد برگزار خواهد شد.