1398/06/20
16:01


تلاوت قرآن کریم و اقامه نماز ظهرعاشورا در «شیبکوه» و «زاهدشهر»

مدیر کانون «مصلای نمازجمعه» زاهدشهر خبر داد: تلاوت قرآن کریم و اقامه نماز ظهرعاشورا در «شیبکوه» و «زاهدشهر»

به گزارش روابط عمومی ستادهماهنگی کانون های مساجد فارس، «وحید حسین زاده» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: همزمان با شب عاشورای حسینی، طرح سراسری تلاوت قرائت قرآن کریم در مصلای نمازجمعه مسجد «جامع علی ابن ابیطالب (ع)» زاهدشهر با حضور حجت الاسلام «قهرمان عباسی»، امام جمعه بخش «شیبکوه» برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «مصلای نمازجمعه» زاهدشهر افزود: در این ویژه برنامه، «اسماعیل کاظمی» که از اعضای کانون فرهنگی هنری مصلّای نمازجمعه زاهدشهر با قرائت زیبا، دلنشین و مجلسی آیاتی از سوره مبارکه «الرحمن» فضای مصلّای نمازجمعه مسجد «جامع علی ابن ابیطالب (ع)» زاهدشهر را عطر آگین کلام الله نور کردند و ثواب قرائت تقدیم به ارواح مطهر و ملکوتی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان شد.

فعال فرهنگی مسجد «جامع علی ابن ابیطالب (ع)» زاهدشهر با اشاره تلاوت قرآن کریم و اقامه نماز ظهر در شیبکوه و زاهدشهر همزمان با عاشورای حسینی، گفت: این مراسم باشکوه به پیشنهاد امام جمعه شیبکوه و همت کانون «مصلای نمازجمعه» برگزار شد.

وی افزود: مراسم عزاداری و سینه زنی نیز با حضور اعضای کانون و مردم ولایت مدار زاهدشهر با شکوه خاصی برگزار شد که این مراسم تا پایان ماه محرم ادامه دارد.