1395/03/04
11:05


ستاد های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس تشکیل شد

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با اشاره به تشکیل ستاد های اوقات فراغت گفت: این ستاد ها برنامه های تابستانه کانون های مساجد را در قالب طرح «آسمانی ها» برنامه ریزی و اجرا می کنند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های مساجد فارس، رضا باقری، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس امروز (4 خرداد) در جلسه هماهنگی برنامه های تابستان کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گفت: به منظور برنامه ریزی و اجرای مناسب برنامه های تابستانی و در راستای غنی سازی اوقات فراغت تابستان ستاد های اوقات فراغت در کانون های مساجد تشکیل شده است که این ستاد ها با محوریت کانون فرهنگی و هنری مصلی نمازجمعه شهرستان فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه این ستاد ها برنامه های تابستانه کانون های مساجد را در قالب طرح «آسمانی ها» برنامه ریزی و اجرا می کنند، یادآور شد: در سفر های نظارت و بازدید با حضور امام جمعه شهرستان برنامه های کانون های مساجد مورد بررسی قرار می گیرد و مدیران کانون ها از رهنمودهای ایشان بهره مند می شوند.

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس افزود: نشست هایی با حضور مدیران و رابطان کانون های مساجد در دفتر امام جمعه شهرستان ها در حال برگزاری است و تاکنون جلسات اوقات فراغت در مساجد بیش از 6 شهرستان با حضور کارشناسان دبیرخانه و نمایندگان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است.

سرپرست نمایندگی خبرگزاری شبستان در فارس با تاکید بر اینکه محور برنامه های تابستان سالجاری پرداختن به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در موضوع اقتصاد مقاومتی و مباحث فرهنگی است، گفت: در این راستا کانون های مساجد کلاس های آموزشی را در رشته های مختلف برای رسیدن به کارآفرینی برگزار می کنند.

باقری افزود: در برنامه ریزی ها همچنین سعی شده است تا از فرصت تقارن ماه مبارک رمضان با برنامه های تابستانی برای غنی سازی و معنویت بخشی برنامه های استفاده شود.