1396/06/15
11:49


اعزام ۲۵ فعال خواهر کانون های مساجد فارس به همایش «اندیشه های آسمانی» مشهد

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس از اعزام ۲۵ فعال خواهر کانون های مساجد استان به همایش «اندیشه های آسمانی» خبر داد و گفت: این همایش در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (علیه السلام) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، حجت الاسلام حسین امیدی، سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس از اعزام ۲۵ فعال خواهر کانون های مساجد استان به همایش «اندیشه های آسمانی» خبر داد و به خبرنگار خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز گفت: دهمین دوره از همایش اندیشه های آسمانی در بخش خواهران از 15 الی 18 شهریور ماه با حضور فعالان کانون های مساجد کشور در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (علیه السلام) برگزار می شود.

 وی افزود: افراد اعزامی با بررسی ها و مصاحبه های به عمل آمده از طرف امور خواهران دبیرخانه کانون های مساجد استان از بین بیش از 800 رابط خواهر انتخاب شده اند.

 سرپرست کانون های مساجد فارس خاطرنشان کرد: مخاطبان دهمین همایش اندیشه های آسمانی شامل پژوهشگران، منتخبان رشته های ادبی، صنایع دستی، تجسمی و ترسیمی هستند که مباحث مهم آموزشی را جهت فعالیت موثر در کانون های مساجد فراخواهند گرفت.

 حجت الاسلام امیدی با اشاره به اهداف برگزاری دوره آموزشی، تاکید کرد: ارائه الگوی منسجم فعالیت در مسجد، ترویج و تبیین اقتصاد مقاومتی و گسترش گفتمان مسجد طراز اسلامی به وسیله هنر اسلامی و آشنایی با راهکار های مقابله با آسیب های اجتماعی و تبیین نقش مسجد در کاهش این آسیب ها از جمله اهدافی است که در این دوره دنبال می شود.

 وی یادآور شد: 45 نفر از فعالان برادر کانون های مساجد فارس نیز از 10 الی 14 شهریور در دهمین دوره از همایش اندیشه های آسمانی در شهر مقدس مشهد شرکت کردند.

 خاطر نشان می شود،‌ این گروه روز گذشته ۱۴ شهریور ماه شیراز را به مقصد مشهد مقدس ترک کردند.