1397/04/06
11:44


حضور در منزل علمای تقریبی استان های کشور به مناسبت دهه کرامت

نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور، برگزاری مسابقات کتابخوانی و حضور در منزل علمای تقریبی استان های کشور را از برنامه های ایام دهه کرامت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برشمرد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، روح الله ملکی، نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور امروز (5 تیر) در جلسه این شورا که به میزبانی شیراز برگزار شد، ضمن تشریح برنامه های این مجمع در ایام دهه کرامت گفت: برنامه هایی برای برگزاری در ایام دهه کرامت در داخل و خارج کشور طراحی شده است که در داخل کشور به استان های سنی نشین ابلاغ می شود.

 وی افزود: تجلیل از شخصیت های تقریبی به شکل استانی با همکاری شورای دهه کرامت برگزار می شود و در استان هایی نظیر کرمانشاه، کردستان و گلستان به لحاظ جمعیتی چشمگیر است، این برنامه در سطح وسیع انجام خواهد شد.

 ملکی همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی و حضور در منزل علمای تقریبی استان های کشور را از برنامه های ایام دهه کرامت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برشمرد.