1397/04/06
13:29


نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی کانون های مساجد استان فارس برگزار شد

نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با حضور معاون توسعه و فضای مجازی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، مرتضی طاهریان، معاون توسعه و فضای مجازی ستاد عالی کانون های مساجد کشور عصر امروز (5 تیر) در نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در شیراز با اشاره به اینکه این معاونت به تازگی در مجموعه ستادعالی شکل گرفته است، شناسایی فعالان و استعداد های اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در فضای مجازی را از اولویت های مهم این معاونت برشمرد.

 وی همچنین با اشاره به پیشرفت علم و تکنولوژی در عرصه فناوری اطلاعات و فعالیت اقشار مختلف مردم در فضای مجازی بر استفاده از این ظرفیت در جذب نوجوانان و جوانان به مساجد تاکید کرد.

 براساس این گزارش، فعالان فضای مجازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در این جلسه که با حضور مهندس مجتبی شعائری، کارشناس توسعه و فناوری اطلاعات و مصطفی دهقانی، معاون دبیرخانه کانون های مساجد فارس برگزار شد، مدیران به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده، پرداختند و پیشنهادات و نقطه نظرات خود را نیز بیان کردند.