1397/07/05
16:25


انتقاد شدید رئیس شورای فرهنگ عمومی بوانات به عدم حضور مدیران در این جلسه

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوانات از عدم حضور برخی مدیران در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، انتقاد کرد و گفت: برای برخی مدیران همه چیز به جز جلسه شورای فرهنگ عمومی، در اولویت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ،خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام علی مدد زارع، امام جمعه بوانات امروز (5 مهر) در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوانات گفت: موضوع آسیب های اجتماعی در شهرستان مدت های زیادی است به دغدغه مسئولین شهرستان مبدل شده است و همه در این خصوص نگران هستند اما زمانی که شورای فرهنگ عمومی شهرستان برپا می شود، مسئولین کم توجهی می کنند و حضور نمی یابند.

 وی با اشاره به اینکه اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان الزامی است، اظهارداشت: تقریبا تمام مصوباتی که نیاز به اجرا دارد، روی زمین می ماند و برخی ادارات به بهانه عدم پیش بینی بودجه کار را انجام نمی دهند و یا حتی جواب نامه شورا را نمی دهند.

 امام جمعه بوانات با تاکید بر اینکه برای برخی مدیران همه چیز اولویت است به جز جلسه شورای فرهنگ عمومی، افزود: همواره تذکر داده شده ولی مدیران اهتمامی به این مهم ندارند و دلیل آن هم معلوم نیست و در برخی از امور دچار روزمرگی شدیم.

 امام جمعه بوانات در خصوص کانون های مساجد گفت: در موضوع کانون ها باید هم اندیشی شکل بگیرد و اگر اعتباراتی هست به امور زیرساختی تخصیص داده شود، برخی مردم از لحاظ فرهنگ دینی، اسلامی و ایرانی ضعیف هستند و باید ابتدا این مسائل حل شود.