1397/07/22
8:11


کانون مسجدی مدینه النبی (ص) به عنوان «کانون برتر در جذب جوانان» برگزیده شد

همزمان با برگزاری آئین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، کانون فرهنگی و هنری مدینه النبی (ص) شیراز از استان فارس به عنوان کانون برتر کشوری در جذب جوانان، معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، آئین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی، مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، مسئولان کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ها، فعالان فرهنگی مساجد و مسئولان در سالن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد که در این مراسم 16 مدیر کانون فرهنگی و هنری برتر مساجد در موضوعات مختلف مورد تجلیل قرار گرفتند.

 براساس این گزارش، کانون فرهنگی و هنری مدینه النبی (ص) شیراز با مدیریت صدیقه السادات میرصادقی از استان فارس به عنوان کانون برتر در موضوع جذب جوانان معرفی و تجلیل شد.

 این کانون یکی از کانون های فعال مساجد شیراز است که فعالیت های گسترده ای را در زمینه عفاف و حجاب و برگزاری دوره های مختلف برای نوجوانان و جوانان و به ویژه دانش آموزان اجرا می کند.

 همچنین کانون فرهنگی و هنری امام جعفر صادق (ع) لارستان با مدیریت محمد شرف پور از جنوب فارس نیز به عنوان کانون برتر کشور در موضوع سرود معرفی و تجلیل شد.