1397/07/28
8:59


جام فوتبال «ولایت» ویژه کانون های مساجد شیراز، برترین های خود را شناخت

مسابقات جام فوتبال «ولایت» ویژه کانون های مساجد شیراز با شناخت تیم های اول تا سوم و همچنین تیم اخلاق امروز (۲۶ مهر) به کار خود پایان داد، در این مسابقات تیم مسجد «خاتم الانبیا (ص)» به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی امروز (26 مهر) در مراسم پایانی جام فوتبال «ولایت» که بین تیم های زیر 14 سال مساجد شیراز برگزار شد، با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در خصوص «تحصیل، تهذیب و ورزش»، گفت: نوجوانان باید همیشه این مسئله را مد نظر قرار دهند.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به اینکه برای تهذیب روح، هیچ جایی بهتر مسجد دیده نمی شود، اضافه کرد: نوجوانان و جوانان امروز باید آموزه های صحیح اجتماعی، مذهبی و فرهنگی را در مساجد یاد بگیرند.

 بر اساس این گزارش در ادامه، علیرضا زارعی هم گفت: مسابقات جام فوتبال «ولایت» ویژه کانون های مساجد شیراز از روز عید سعید غدیر خم آغاز شد و در این جام 24 تیم از مساجد شهرستان شیراز حضور یافتند.

 مسئول برگزاری مسابقات با تاکید بر اینکه 240 ورزشکار زیر 14 سال در این دوره مسابقات شرکت داشتند و از هر تیم 2 نفر به تیم منتخب کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز، راه یافتند، افزود: این مسابقات را در سال های آینده برگزار خواهیم کرد.

 خاطر نشان می شود، مسابقات جام فوتبال «ولایت» ویژه کانون های مساجد شیراز با شناخت تیم های اول تا سوم و همچنین تیم اخلاق امروز (26 مهر) به کار خود پایان داد، در این مسابقات تیم مسجد «خاتم الانبیا (ص)» به مقام قهرمانی رسید و تیم های «شهید کونجانی» و «فاطمیه» به مقام های دوم و سوم رسیدند، تیم مسجد امام حسین (ع) روستای برقان هم به عنوان تیم اخلاق جام شناخته شد.