1397/08/29
13:55


تاکید بر اهتمام جدی برای تحقق شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» در چهلمین سال پیروزی انقلاب

رئیس کارگروه فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس بر اهتمام جدی برای تحقق شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، صابر سهرابی امروز (29 آبان) در جلسه مشترک کارگروه های فرهنگی، هنری و مساجد از کارگروه های 29 گانه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان گفت: شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته، امید به آینده» است که معرفی دستاورد های انقلاب اسلامی باعث ایجاد و افزایش سطح امید مردم جامعه می شود.

 رئیس کارگروه فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس خاطرنشان کرد: در همه برنامه های فرهنگی و هنری باید چهلمین سال پیروزی انقلاب نمود داشته باشد و به ایام دهه فجر محدود نشود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: در برنامه های هفته کتاب به این مهم توجه شد و در نمایشگاه کتاب فارس نیز که از سوم آذر گشایش خواهد یافت، برنامه هایی برای معرفی دستاورد های انقلاب اسلامی پیش بینی شده است.

 وی، از هماهنگی برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و هنری با حضور مسئولان دستگاه های عضو این کارگروه در دفتر معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس خبر داد و گفت: زمان جلسه به اطلاع اعضا خواهد رسید و در این جلسه برنامه های فرهنگی و هنری مورد تبادل نظر قرار می گیرد.

 خاطرنشان می شود؛ در این جلسه که با حضور حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس به عنوان رئیس کارگروه مساجد و اعضای کارگروه های فرهنگی، هنری و مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر استان فارس برگزار شد، در خصوص برنامه های ایام الله دهه فجر بحث و تبادل نظر شد.