1397/11/17
15:18


رونمایی از شناسنامه پنج شهید حوزه رسانه در شیراز

همزمان با دهه فاطمیه و دهه فجر، طی مراسمی که با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در مسجد «سلمان فارسی (س)» این مرکز برگزار شد، از شناسنامه پنج شهید حوزه رسانه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، همزمان با دهه فاطمیه و دهه فجر، امروز (چهارشنبه 17 بهمن) طی مراسمی که با حضور سید تقی سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در مسجد «سلمان فارسی (س)» این مرکز برگزار شد، از شناسنامه پنج شهید حوزه رسانه رونمایی شد.

 بر اساس این گزارش در این مراسم حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس، محمدجواد قناعتی، رئیس کنگره سرداران و 15 هزار شهید فارس و سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی، مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس و علیرضا انصاری، مدیر کل ثبت احوال استان حضور داشتند و حجت الاسلام امیدی بر سر مقبره مطهر شهید گمنام در رثای حضرت زهرا (س) به مداحی پرداخت و حاضران به عزاداری پرداختند.

 همچنین در این مراسم که با عنوان «هنر و انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه کانون های مساجد فارس برگزار شده بود، از هشت نفر از هنرمندان صدا و سیمای مرکز فارس تجلیل شد.