1397/12/19
10:25


امام جمعه شیراز عنوان کرد: شبکه سازی مساجد و کانون ها باید شکل بگیرد

آیت الله دژکام با اشاره به اینکه تفرقه، جلوه و نمود کارهای مسجدی را کمرنگ کرده است، گفت: شبکه سازی مساجد و کانون ها باید شکل بگیرد چرا که شبکه سازی بین کانون ها وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، آیت الله «لطف الله دژکام» امروز (شنبه 18 اسفند) در دیدار اعضای فعال کانون های مساجد فارس با وی که در محل نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس برگزار شد، گفت: ما در آستانه ایجاد تمدن اسلامی هستیم  و هر گوشه تمدن اسلامی، جلوه کلمه «لااله الاالله» است.

 نماینده ولی فقیه در فارس با تاکید بر اینکه تمدن ما بسط کلمه توحید خواهد بود، اظهارداشت: ما درختی نشانده ایم و منتظر میوه آن هستیم و اصحاب مساجد و اعضای کانون های مساجد به عنوان باغبان های این درخت محسوب می شوند.

 امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه باید از همدیگر کمک بگیریم تا به نقطه مطلوب برسیم، افزود: اگر در مساجد همه به هم کمک کنند و در برابر هم گارد نگیرند به طور حتم باعث می شود که پیشرفت را شاهد باشیم.

 وی با اشاره به اینکه تعداد ما در برابر عده، فعالیت ها و پول های سعودی و تحرک های غرب و شرق، کم است و باید همین تعداد کم هم با هم متحد شوند، اضافه کرد: متاسفانه تفرقه، جلوه و نمود کارهای مسجدی را کمرنگ کرده است و شبکه سازی مساجد و کانون ها باید شکل بگیرد چرا که شبکه سازی بین کانون ها وجود ندارد.

 آیت الله دژکام با تاکید بر اینکه ما نمی خواهیم کار فردی را کم بها کنیم اما باید با هم کار کردن را به خوبی یاد بگیریم، اظهارداشت: مجموعه کانون ها و پایگاه ها باید با هم ارتباط و هم افزایی داشته باشند و باید مجموعه هایی که به مسجد مرتبط هستند باید با هم، هم افزایی شکل بدهند.