1398/01/18
14:43


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس عنوان کرد: مسجد، پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی است

سهرابی، مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و گفت: با گسترش کانون ها در روستاها می توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه های پایتختی کتاب را پیش برد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «صابر سهرابی» امروز (شنبه 17 فروردین) در دیدار با رئیس و پرسنل ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان، گفت: باید به شعار سال «رونق تولید» است، توجه زیادی شکل گیرد.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: انتظار می رود همچون سال گذشته همکاری خوبی بین کانون های مساجد و ارشاد باشد که همین هم اتفاق خواهد افتاد.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با یادآوری این مطلب که کانون ها باید پررنگ تر، تاثیرگذار تر و همچنین جایگاهی برای حضور همه اقشار جامعه باشند، اظهارداشت: امیدوارم با افزایش سرانه بتوان کانون های بیشتری را ثبت کرد و تعداد کانون ها در محل های کمتر برخوردار افزایش یابد.

 وی، مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و اضافه کرد: با گسترش کانون ها در روستاها می توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه های پایتختی کتاب را پیش برد.